Su kaçağı Tepiti

Kaçak Tespiti - Su Kaçak Tespiti

Kaçak Tespiti - Su Kaçağı Tespiti

Evlerdeki farklı tesisatlar genellik ile görülmeyecek şekilde ve inşaat halinde iken açılan kanallarından altından geçirilerek yapılmaktadır. Bu neden ile tesisatınızda oluşabilecek bir çok arızadan haberiniz bile olmayabilir. Haberiniz olduğunda ise bazen çok geç kalmış olabilirsiniz. Bazen bu durumlar çok fazla istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Mutlaka duymuşsunuzdur su borusunun patladığını ve evi binayı komple su bastığını ve ortaya çıkan hasarın nekadar büyük olduğunu anlatan insanlara hepimiz denk gelmişizdir.  Bu ve benzeri durumlar yaşamamak için firmamız ile iletişime geçmeniz sizi emin olun çok rahatlatacaktır.

sıhhi tesisat kaçak su tespiti - kaçak arama bulma makinesi kurtköy

Şüphe ettiğiniz an, yada sızıntı olduğunu hissettiğiniz an çok geç kalmadan hemen bizi  0 535 836 51 53 - 0 538 829 50 93 ve  0 216 482 55 14 nolu telefon numaralarından aradığınız an belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde gelip kaçak tespiti , su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Kurtköy Kaçak Su Tespit

Firmamız uzun yıllar boyunca sıhhi tesisat işini müşteri memnuniteni ön planda tutarak hep güler yüzlü müşterileri ile tecrübe ile devam ettirmektedir. En büyük referansımız memnun müşterilerimizdir  ilkesi ile hizmet veriyoruz.