Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kurtköy de Kombi Bakımlarınızı kış bastırmadan tecrübeli servis personelimize yaptırın kışa hazırlıklı girin yakıttan tasarruf edin.

Kombi bakımını ve petek temizliğini yıllık olarak yaptırdığınızda sizleri maddi açıdan doğalgaz faturalarınızda yormayacak rakamlarla

karşılaşacaksınızdır. Kombinizin ömrünüde uzatmış olacaksınız. Düzenli yapılan kombi bakımları sizi bir çok tehlikeden ve riskten de korumaktadır.

İşinizi şansa bırakmayın ve kış gelmeden kombilerinizin bakımlarını kalifiye personelimize yaptırın rahat edin.

 

     

      

Kombi, Petek ve Tesisat Borularınızı Mutlaka Temizletin! Sudaki sertlik yüksek ısıya maruz kaldığında, kombi, eşanjör, boru ve peteklerde kireçlenme, kirlilik ve tıkanmalara sebep olur. Zamanla bu tıkanma ve kireçlenme su dolaşımını engelleyerek ısı transferini azaltarak daha fazla yakmanıza neden olur

Kombi Bakımı

Kombi bakımını ve petek temizliğini yıllık olarak yaptırdığınızda sizleri maddi açıdan doğalgaz faturalarınızda yormayacak rakamlarla karşılaşacaksınızdır.

Dikkat!

Petek ve kombilerde asit, tuz ruhu, antifriz gibi tehlikeli ve delici kimyasallar kullanılmaz. Bu tür yanlış uygulamalar sistemin ömrünü %50 azaltır. Pahalı bakım ve onarım masrafı açmasına neden olur.
    

Bakım ve Temizliğin Faydaları  

Sistemdeki kireçlenmeyi, pası ve çamurlaşmayı yok eder. Isı transferini yükseltir. Enerji kaybını önler. Kombi ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Pahalı bakım & onarım faturalarını önler.

%30 a kadar Tasarruf Sağlar

Yakıtınız ne olursa olsun %30 civarında ısı ve yakıt tasarruf sağlanır. Ev, ofis, fabrika ve tüm toplu konut sitelerinde, merkezi veya bireysel ısıtma ve soğutma sistemlerinin tamamında uygulama yapılır.